Zapraszam do zapoznania się z mało znaną metodą masażu ajuwerdyjskiego, która wywodzi się ze starożytnych Indii z przed około pięciu tysięcy lat.

Marma - Abhyangam {bazuje na ajuwerdyjskiej refleksologii}. Według Ajurwedy, każdy człowiek aby zachować zdrowie i życie w harmonii powinien poddawać się masażom ciała. Abhyanga oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie toksyn z ciała, poprzez przemieszczanie ich w trakcie masażu do systemów wydalniczych.

Masaż ten polega na wcieraniu oleju w całe ciało {lub wybrane partie}. Celem masażu jest stymulacja mięsni i skóry,pobudzenie układu limfatycznego, krwionośnego i nerwowego.
Stymulacja powoduje usunięcie głębokich napięć odpreża, równoważy system nerwowy, eliminuje toksyny oraz zwiększa siły witalne organizmu.

Masaz ten nie tylko łagodzi skutki stresu i zmęczenia ale także wspaniale pielęgnuje i wygładza ciało!

Do masażu używamy olejków najwyzszej jakości! Na uwagę zasługuje olej z czarnego sezamu, który ma własciwości 
rozgrzewajace i oczyszczające. Dlatego istotne jest aby olej pozostał na skórze jeszcze przez około dwie do trzech godzin po masażu.ponieważ pochłania on wszystkie toksyny i produkty przemiany materii. które są wydalane z organizmu.

Serdecznie zapraszam!

 


 

O mnie     Oferta     Cennik     Galeria     Kronika     Opinie     Nowości     Kontakt